Skip to Content

Kideak

Taldearen zuzendaria:

Izena: Fernández de Castro, Isabel e-mail: isabel.fernandez@ehu.es Argitalpenak
Lana: Katedraduna Telefonoa: 943-01-8054

Doktoreak:

Izena e-mail Telefonoa Lana
Álvarez, Ainhoa ainhoa.alvarez@ehu.es 945014087 Irakasle agregatua Argitalpenak
Arruarte, Ana a.arruarte@ehu.es 943015065 Unibertsitateko irakasle titularra Argitalpenak
Chamba Eras, Luis Antonio lachamba@unl.edu.ec Irakasle Lojako Unibertsitatean Argitalpenak
Elorriaga, Jon Ander jon.elorriaga@ehu.es 943018469 Irakasle agregatua Argitalpenak
Ferrero, Begoña bego.ferrero@ehu.es 946014323 Irakasle lankidea Argitalpenak
Larrañaga, Mikel mikel.larranaga@ehu.eus 945013671 Irakasle agregatua Argitalpenak
López, Juan Miguel juanmiguel.lopez@ehu.es 945014057 Irakasle agregatua Argitalpenak
Losada, Begoña b.losada@ehu.es 943015025 Irakasle laguna Argitalpenak
Urretavizcaya, Maite maite.urretavizcaya@ehu.es 943015053 Unibertsitateko irakasle titularra Argitalpenak
Villamañe, Mikel mikel.v@ehu.es 946014489 Irakasle lankidea Argitalpenak

Doktoretza ikasleak:

Izena e-mail Telefonoa Lana
Calvo, Iñaki inaki.calvo@ehu.es 943015111 Bekaduna Argitalpenak
González, Zoleidny zoiledny@gmail.com PhD student Argitalpenak
Ruiz, Samara samara.ruiz@ehu.es 943015111 Bekaduna Argitalpenak